+38 097 720 99 52

Icon

Якісний євроремонт


Переглядаючи пропозиції з надання послуг євроремонту Вам не потрібно віддавати перевагу найбільш дешевим пропозиціям в надії заощадити кошти. Ви ризикуєте витратити на це не лише вдвічі бльше часу та коштів, а й отримати розчарування від виконаної роботи. Не забувайте народну приказку, що "скупий платить двічі". Доручивши ремонт непрофесіоналам, а це, зазвичай, так звані майстри, які пропонують свої послуги по дуже низьких цінах, Ви можете отримати безліч проблем і неприємних вражень, як під час ремонту, так і після його закінчення. Багато недоліків неякісної роботи може "проявитися" не раніше як через один-два місяці.

Також можуть виникнути проблеми, якщо Ви на кожен вид робіт замовляєте різних майстрів. Під час виконання послідуючих робіт можуть виявитись недоліки в роботі попереднього майстра або ж теперішнього, але кожен з них буде перекладати вину один на одного і важко буде довести хто з них виконав неякісно роботу. Таких прикладів є досить багато. Один з них: якщо стяжку підлоги робить один майстер, а плитку на ній вкладає інший. Стяжка по маяках виконана рідким розчином або з розчину приготовленому в неправильному співвідношенні компонентів "дає осадку", тобто впадини і різні нерівності підлоги. Плиточник може вкласти плитку так, як зроблена стяжка підлоги або, в кращому випадку, вирівняти її перед вкладанням клейовим розчином для плитки, що в рази збільшує витрати на матеріали, а також вимагає додаткової оплати за вирівнювання зробленої стяжки.

Перероблення будь-якої неякісної роботи виходить як мінімум вдвічі дорожче, ніж коли вона виконана один раз якісними матеріалами на професійному рівні. Крім того, не завжди все можливо переробити якісно.

Тож я б порадив Вам замовляти всі види робіт по євроремонту в одного виконавця, який би професійно виконував їх і ніс відповідальність за все.

Деякі з ознак непрофесійності виконавців ремонтих робіт - відсутність належних електроінструментів та допоміжних в роботі засобів. Непрофесіонал просить щоб це все йому надав замовник.

Ще одна ознака шахрайства - вимога передоплати за невиконані роботи.

Тож моя порада - звертайтесь до професіоналів і насолоджуйтесь результатами!